Video Pokker

Video pokker on populaarne kasiino mäng, mis põhineb mängijale viie kaardi loosimisel. Seda aga mängitakse päris pokkerilaua või live ülekande asemel hoopis arvutil põhineval konsoolil, mis on olemuselt väga sarnane mänguautomaadile. Video pokkeri mäng ise algab alati sellega, et mängija saab omale kätte viis kaarti ja peab vaid selle põhjal ära otsustama, millised kaardid ta peaks alles jätma ning milliste kaartide asemel oleks tal mõistlik soovida uued kaardid asemele saada. Selle otsuse peab ta täiesti ise tegema ja seda vastavalt võidu tabelile, mis on iga video pokkeri variandi juures alati välja toodud.

Loe rohkem
Videopokker
Buumi Casino
4 / 5
Swedbank SEB Luminor LHV Coop
< >
100€Tervitusboonus
wagering 25x (B+D)
Liitu
Arvustus
TonyBet
5 / 5
Visa Skrill Neteller Mastercard ecoPayz Bitcoin
< >
1000Tasuta spinni
wagering 20x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
High Roller
4 / 5
Zimpler Visa Mastercard
< >
200Tasuta spinni
wagering 40x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
Wisho
5 / 5
Trustly Swedbank SEB Luminor LHV
< >
350Tasuta spinni
wagering 25x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
Fairspin
4 / 5
Trustly Skrill Jeton Litecoin Tether Ripple RapidTransfer Visa Neteller Mastercard Ethereum Bitcoin
< >
475 000€Boonus
wagering 60x (B+D)
140Tasuta spinni
wagering 60x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
ProntoBet
4 / 5
SEB Luminor Brite Swedbank LHV
< >
1000 €Tervitusboonus
wagering 30x (B+D)
Liitu
Arvustus
KoiCasino
4 / 5
Swedbank SEB Luminor LHV Coop
< >
100€Tervitusboonus
wagering 50x (B+D)
Liitu
Arvustus
Trickz
4 / 5
Trustly Swedbank SEB Luminor LHV
< >
300Tasuta keerutust
wagering 20x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
ReSpin
5 / 5
Zimpler Visa Mastercard Mifinity Litecoin Tether MuchBetter Ripple Neosurf Perfect Money RapidTransfer Crypto Zimpler Yandex Pay Webmoney Visa Venus Point Trustly Swedbank Sticpay Skrill SEB Revolut Paysera Paysafecard Neteller Mastercard Luminor LHV Jeton Ethereum ecoPayz Coop Brite Bitcoin Cash Bitcoin Astropay
< >
300€Tervitusboonus
wagering 0x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
Jalla Casino
5 / 5
Trustly Swedbank SEB Luminor LHV
< >
100läbimängunõudeta keerutust
Liitu
Arvustus
Fresh Casino
4 / 5
Webmoney Visa Skrill Mastercard Ethereum Bitcoin
< >
600€Tervitusboonus
wagering 40x (B+D)
500Tasuta spinni
wagering 30x äbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
Winnerz
5 / 5
Trustly Swedbank SEB Luminor LHV
< >
350Tasuta spinni
wagering 25x läbimängimisnõue
Liitu
Arvustus
<
Mis on video pokker? 
Kus video pokkerit mängida? 
Parimad kasiinod videopokkerit mängimiseks Eestis 
Videopokkeri eelised tavalise pokkeri ees 
Kuidas Video pokkerit mängida?
Asjad, mida videopokkeri puhul meeles pidada 
Kõige populaarsemad videopokkeri mängud 
>

Mis on video pokker? 

Videopokkeri enda kontseptsioon on küll selline võibolla veidi hirmutavalt uudne paljude mängijate jaoks, kuid selle põhimõte sellel mängul on täpsemalt sama nagu täiesti tavalisel pokkeril: sa mängidki põhimõtteliselt täiesti tavalist pokkerit, kuid mitte teiste inimeste vaid hoopis arvuti programmi vastu. Seepärast sobib video pokker eriti hästi just sellistele inimestele, kellele ei istu väga teiste inimestega suhtlemine ja kes tahaksid pigem omaette nokitseda, ning muidugi ka neile, kes ei oska veel väga hästi pokkerit mängida kuid väga tahavad seda õppida ja oma oskuseid täiendada.

Teiste päris mängijate vastu mängides võib tekkida mõningane ärevus kui ei tea veel nii hästi reegleid ega strateegiaid, kuid videopokkeri puhul ei ole see probleemiks – mäng saab selgeks kiiresti ja ei pea kartma, et ka juhul kui keegi kaotab on seda kogemust teiste ees imelik läbi teha – mängus olete vaid sina ja arvuti. Mäng ise kulgeb väga lihtsalt,  niipea kui panused on video pokkeris tehtud, annab mänguprogramm sulle kaardid kätte. Täpselt nagu tavalises pokkeris on sul muidugi võimalik oma kaarte vahetada ning kui sa oled kaartide osas oma lõpliku otsuse teinud näed sa koheselt kas ja kui palju sa võitsid. Seejuures on mängukaartide kombinatsioonid täpipealt samad mis täiesti tavalises pokkeris kuna videopokkeri mängus ei ole mingeid eraldi reegleid kehtestatud ja ainus erinevus ongi see, et mängid arvuti vastu.

See tähendab muidugi aga seda, et video pokkeris saad sa hõlpsamalt rakendada strateegilist lähenemist sealjuures valides oma kaarte hoolikalt. See aga ei välista seda, et kui sa ei tunne tavapokkeri reegleid veel hästi ja huupi laod võid ka väga kiiresti oma raha lihtsalt ära kulutada ja end põhja mängida täpselt nii nagu igas teises hasartmängus, ehk mõõdukus ja vastutustundlikus on ka siin olulised märksõnad. Viie kaardi loosimine (tuntud ka kui Cantrell) on säärane pokkeri variant, mida peetakse pokkeri lihtsustatud variandiks ja just see pokker on videopokkeri aluseks. Seetõttu on just see sageli esimene variant, mille uued mängijad mängima õpivad.

Texas Hold’em Poker Texas Hold’em Poker
Espresso Games
RTP: 98.75%
Three Card Poker Three Card Poker
Habanero
RTP: 98.04%
Bonus Poker Bonus Poker
Red Rake Gaming
RTP: 99.17%

Kus video pokkerit mängida? 

Video pokkeri mängimiseks on nagu ka teiste mängude puhul Eestis päris suur ja lai valik. Meie soovitame igal juhul eelistada online kasiinot, mis on Eestis registreeritud ja hasartmängu litsentsiga kaetud, siis ei teki sul probleeme juhul kui mingid summad kuhugi kinni jäävad või vajad muudel põhjustel klienditeeninduse abi. Lisaks on ka video pokkeril nagu ka teistel hasartmängudel Eestis registreeritud lehtedel võidud tulumaksuvabad, ehk sa ei pea viiendiku oma võitudest Maksu- ja Tolliametile kinkima vaid saad viimse sendini võidusummasid ise nautida.

Lihtsaim viis õige koha leidmiseks on veidi tausta uurida ja muidugi kasiinode arvustusi lugeda – internetist leiad kiirelt ja lihtsalt hea ülevaate erinevatest kasiinodest, nende pakutavatest võimalustest ja muidugi ka seal eksisteerivatest erinevatest tervitus boonustest ja muudest preemiatest.

Parimad kasiinod videopokkerit mängimiseks Eestis 

Siiski on Eestis mõningad online kasiinod kes on oma videopokkeri võimaluste seast veidi tuntum ja parema haardega kui teised. Põhiliselt on Eestis sel alal neli suurimat tegijat, kellest siinkohal ka pisikese ülevaate teeme, et millega täpsemalt tegu on:

5 / 5
1200 mängud
500€ boonus + – Tasuta spinnid

Optibet kasiino pokkeritarkvara on üks Eesti tugevamaid ja professionaalsemaid. Paljud Eesti pokkeriässad tegutsevadki Optibetis! Sa ei pea aga olema pokkeriäss Optibetis tegutsemiseks, sest professionaalse pokkeritarkvara kõrval saad nautida mitmeid videopokkeriversioone. Videopokkerimänge pole küll ülemäära palju, kuid saad harjutada nii klassikalist kolme kaardiga pokkerit kui ka muid tüüpilisi pokkerimänge. Kirevas kasiinos ootavad sind veel sajad slotimängud, live-kasiino, spordiennustused – kõik, mida vähegi võid ihaldada. Uue mängurina saad Optibetis osa iganädalastest boonustest, turniiridest ja pakkumistest, mille seltsis ei saa kunagi lõbu otsa.

5 / 5
1200 mängud
100 boonus + NetEnti Tasuta spinnid

Betsafe kasiino mänguvalik on kaugelt üks Eesti suurimaid: pole pea ühtegi hasartmängu, mida sa ei saa Betsafe’is nautida. Muuhulgas asub Betsafe’is Baltikumi suurim pokkerituba, kus tegutsevad pea kõik suured pokkerihaid. Küll aga saavad algajad pokkerisõbrad kõigepealt oma pokkerioskuseid harjutada videopokkeri saatel. Betsafe’is pole just kõige suurem videopokkeri valik, kuid paar mänguvarianti on täiesti piisav hulk pokkeri harjutamiseks. Betsafe’is saad iga kell hüpata pokkerituppa, et seal juba mängida tipptasemel pokkerit. Uue kasiinomängurina on sulle avatud ka boonused ja pakkumised – Betsafe’is ei tule neist kunagi puudust tunda.

5 / 5
4200 mängud
100€ boonus + 100 Tasuta spinnid

Kui sul on selge eesmärk mängida videopokkerit, on Paf üks parimaid kasiinosid Eestis. Paf on ainus kasiino, kus on saadaval eksklusiivsed Pafi enda mängustuudio loodud videopokkeriversioonid nagu ‘Cash & Carry Poker’ ja ‘Thunderbar Poker’. Muuhulgas on Pafis isegi suure jackpotiga videopokker! Selliseid võimalusi ei saa nautida praktiliselt kuskil mujal Eestis. Pafis ootavad sind aga muudki mänguvõimalused peale videopokkeri – Pafis on ka profitasemel reaalne pokker, juhuks, kui tahad oma pokkerioskused viia järgmisele tasemele.

Videopokkeri eelised tavalise pokkeri ees 

Kui oled alati unistanud edukalt pokkeri mängimisest kuid see mäng on oma keerukuses tekitanud pisut ärevust, kuna pokker näib tõesti esmapilgul väga keeruline, siis video pokker on hea alternatiiv millest alustada. Lisaks muidugi ka mugavusele mängida kodus või tööl või kus iganes sul parasjagu mugav on. 

Mõnele mängijale sobib just veebis video pokkeri mängimine palju paremini kui päris kasiinos reaalse laua taga istumine ja mängimine. Online mängud pakuvad kõvasti rohkem privaatsust ja anonüümsust ning tavaliselt võidab seal see mängija kellel on reaalselt paremad mängimise oskused mitte oskused vastaseid hästi mõjutada ja nendega manipuleerida mis on klassikalistes kasiinodes vägagi tavapärane nähtus. Samuti on just video kasiinodes palju laudu millel on võimalik mängida ka ülimalt väikeste panustega. Seda päris kasiinod aga mingil juhul ei aktsepteeriks. Paljudes online kasiinodes on ka päris tasuta testimiseks mõeldud video pokkeri variandid kus ei pea oma päris raha peale mängima.

Muidugi on video pokkeril veel palju pisikesi eeliseid tavapärase pokkeri ees ning siin on veel mõned olulised eelised, mistõttu video pokker ületab vabalt igal juhul tavapärased pokkerid:

list image

Spetsiaalset tarkvara pole vaja

Online ja live- pokkeri mängud on üsna mahukad ja tehnilised ning enamasti tuleb selle pokkeri mängimiseks laadida alla terve suur pokkerituba. Video pokker on aga loomult nii lihtne, et seda saab mängida kasvõi telefoni kaudu ning selle mängu nautimiseks pole sul vaja mitte mingisugust erilist tarkvara ega programmi.

list image

Pole vaja teiste vastu mängida (konkurents puudub)

Tavapärases pokkeris on alati mängus ka teised mängijad, kelle ainus eesmärk on võita ning tihtipeale üritavad nad teisi mängijaid selleks kaotama manipuleerida näiteks bluffides. Video pokkeris mängid sa aga alati arvuti vastu, seega ei pea sa muretsema selle üle, milline on sinu enda bluffimise oskus ega ka sellepärast, et teised mängijad võivad sind üle kavaldada.

list image

See on lihtne ja kiire

Klassikaline pokker võib olla üsna aeglane ja veniv mäng, eriti kui sinu lauakaaslased on aeglasema mõtlemisega, otsustusvõimetud või lihtsalt aeglased, seega kui soovid teha ühe kiire pokkeri mängu on just üks kiide video pokker see, mis sulle ideaalselt sobib.

list image

Saate oma võiduvõimalusi veidi kallutada

Kuigi tegemist on nö automaatmänguga, ehk mängus olete vaid sina ja arvuti siis erinevalt tavalistest mänguautomaatidest on video pokkeris ikka reaalselt võimalik kasutada oma teadmiseid selleks, et mängu veidi enda kasuks keerata ja rohkem võita!

Kuidas Video pokkerit mängida?

Video pokkeri mängimine on reeglite osas suhteliselt täpselt sama, nagu ka tavalisel pokkeril, lihtsalt selle vahega, et mängimise tehniline pool sarnaneb mänguautomaadis mängimisele. Siiski anname siinkohal mõningad näpunäited, kuidas video pokkerit paremini mängida.

Mängi video pokkerit alati pigem online kasiinos, mitte päris kasiinos kohapeal, seda sel põhjusel, et online kasiinos mängimisel on reeglina madalamad minimaalsed panused ehk saad eriti algajana nö pehmemalt alustama ja ei pea kohe suurte summadega riskima. Lisaks on internetis mängides just video pokkeri mängude RTP reeglina kõrgem, mis mängib ainult sinu kasuks. Vali alati kõrge RTP-ga videopokkeri mängud. Video pokker on üldiselt niigi väga madala maja eelisega mäng mis teeb sellest mängija jaoks üsna turvalise ja kasumliku mängu. 

Võta alati vastu kõik video pokkeri mängimiseks pakutavad boonused – see annab sulle tasuta lisaraha mängimiseks ja võitmiseks. Erinevad kasiinod korraldavad tihtipeale kampaaniaid kus saad kas tervitusboonuse või sissemakse tegemisel teatud summa boonusena lisaks. Selliseid võimalusi ei tohiks kasutamata jätta.

Siiski ei ole ka videopokkeri strateegiad kõik samad ja alati kindla peale minek, vaid nagu hasartmängude puhul ikka oleneb see palju ka õnnest. See, milline on just sinule parim viis video pokkerit sisuliselt mängida tuleb sul katsetades selgeks teha kuid alustame ikka põhitõdedest, ehk kuidas tehniliselt ja täpselt üks video pokkeri mängimine välja näeb:

Kui kaua 3 min
1. Samm Määrake oma mündi suurus:
Määrake oma mündi suurus:
Nagu ikka alustame sellest, kui palju oled sa nõus panustama ja mis summas oled nõus kaotusega riskima? Vastavalt sellele pane paika oma mündi suurus.
2. Samm Tehke oma panus:
Tehke oma panus:
Aseta oma panused vastavalt sellele, kuidas tunned, et õnn täna sinu õuel on – hoidu aga alati uisapäisa panustamisest ja kindlasti vaata enne oma finantsid üle ja ole veendunud milliste summadega saad riskida ja mille kaotust saad lubada. Ka video pokkeris ei tasu panustamisega üleliia hoogu minna.
3. Samm Vajuta “Diil”:
Vajuta “Diil”:
Ja oledki valmis! Vajuta nüüd ’’Diil’’ ja oota millised kaardid fortuuna sulle kätte jagab. Videopokkeri arvutisüsteem annab sulle viis kaarti.
4. Samm Hoia ja vaheta:
Hoia ja vaheta:
Need viis kaarti mis sa said – vaata need üle, vaata millised väljavaated sul nendega on ja kui soovid mingeid kaarte välja vahetada siis tee seda. Milles end aga kindlalt tunned, seda hoia kümne küünega.
5. Samm Vajutage uuesti “Deal”:
Vajutage uuesti “Deal”:
Ja oledki lõpp joonel – vajuta nüüd ’’Diil’’ ja loodame parimat – ehk tuleb just täna just siit täpselt õigel ajal suuremat sorti võit!
6. Samm Kontrollige võitu:
Kontrollige võitu:
Kontrolli saadud tulemus üle ja vaata kas ja kui palju sa võitsid. Kui läks õnneks on super, kui aga sulle vaatab vastu kaotus siis enne emotsioonide najal uuesti mängimist vaata korraks igaks juhuks üle, kas see sobib sinu finantsplaanidega.

Asjad, mida videopokkeri puhul meeles pidada 

Video pokkeri puhul on mõned eripärad mida tasub silmas pidada – näiteks on suurim erinevus tavalise pokkeri ja live pokkeriga see, et mängude juurde kuuluvad ka väljamaksete tabelid, mille põhjal saad planeerida ja arvestada millised on sinu võiduvõimalused ning millele ja kui palju tasub panustada.

Milline on aga video pokkeris see kõige parem strateegia üldse? Kõige paremat strateegiat üldiselt kahjuks ei ole ja kindlam variant on see, et vaata lihtsalt iga konkreetse mängu väljamaksete tabel üle enne mängima asumist ja jäta alles just vastava tabeli põhjal kõrgema potentsiaaliga kaardid.

Väljamaksed 

Paljudes video pokkeri automaatides on mängudes väljamaksed kõrgemad, kui sa ei mängi vaid ühe mündiga, vaid korraga lausa viie mündiga – seda strateegiat saab igal juhul kasutada ka kõige madalamate panuste limiitidega mängides. See pole küll nö päris strateegia kuid siiski tasub meeles pidada, et mitmete video pokkeri automaatide puhul tõstab see keskmist tagasimakse protsenti isegi kuni 1% võrra. Igal juhul on video pokkeris kõige tähtsam asi just väljamaksete tabel.

Käsi:1 münt:2 münti:3 münti:4 münti:5 münti:
Kuninglik mastirida2505007501,0004,000
Täis rida50100150200250
Nelik255075100125
Täis maja918273645
Mastirida612182430
Rida48121620
Kolmik3691215
Kaks paari246810
Kõrge kaart12345

Koefitsiendid 

Koefitsiendid on lihtsustatult öeldes sinu võimalused, ehk kui suur tõenäosus on mängus just see kombinatsioon kätte saada ja sellega ka võita. See aitab sul samuti planeerida video pokkeri mängu tulemusi ja muidugi vastavalt sellele ka panuseid.

Käsi:Koefitsiendi suurus:
Kuninglik mastirida1:649,740
Täis rida1:72,192
Nelik1:4,165
Täis maja1:693
Mastirida1:508
Rida1:254
Kolmik1:48
Kaks paari1:20
Kõrge kaart1:8

Kõige populaarsemad videopokkeri mängud 

Nagu igas mängus on ka video pokkeris omad nii öelda kõvemad tegijad mängude maastikul, mida mängijad pigem mängida eelistavad ja mis on aastatega populaarsust kogunud. Teeme siinkohal pisikese ülevaate mõnest populaarsemast valikust:

Jacks or Better 

See konkreetne video pokkeri mäng on olemas peaaegu igal pool, kus videopokkeri mängimise võimalust üldse pakutakse. Väljamaksed saavad selle mängu variatsiooni puhul alguse just soldatite ehk Jack’ide paarist.

Deuces Wild 

Selle mängu versiooni puhul on aga kaartidest hoopis kahed need tugeva käe loojad ehk kui sulle satub kätte kaart numbriga kaks, asendab see igal juhul teisi kaarte.

Tens or better 

See variant on põhimõtteliselt esimese variandi teistlaadi variatsioon, kuid nagu nimest järeldada võib siis saavad siinjuhul väljamaksed alguse hoopis siis, kui saad kätte paari kümneid.

Double Bonus Poker 

Ka see mängu variant on esimese ehk soldatite paari teistlaadi variatsioon, kuid selle võimaluse puhul makstakse kõrgem summa välja siis, kui saad kokku lausa kõik neli ässa.

Joker Wild 

Jokker pole just kõige levinum kaart enamikus kaardimängudes, kuid siin kohal on just jokkeril väga suur roll: see toimib antud mängu variandis „wild“ kaardina ning just jokkeriga käsi on koheselt nö tugev käsi ja jokker asendab siinjuhul mõne teise kaardi.

Updated:

Võib-olla olete huvitatud

Online pokker
Online pokker

Kuidas mängida online pokkerit Online pokkerit pole väga keeruline mängida, kuid tuleb tõdeda, et täieliku algaja jaoks võib ka lihtsam videopokker või live-kasiino pokkerimäng olla pisut keerukas. Pokker on kõige…

Live kasiino
Live kasiino

Kuidas live kasiino mängud töötavad? Selleks, et live kasiinosid paremini mõista, pead sa esmalt mõistma, kuidas need mängud üldse töötavad. Live kasiinode idee on lihtne: sa saad mängida erinevaid klassikalisi…

Online blackjack
Online blackjack

Kuidas mängida online blackjacki? Kui oled otsinud kaardimängu, mis oleks pokkerile sarnaselt pisut strateegiline, ent oleks mõnevõrra lihtsam, siis blackjack võib sulle hästi sobida. Blackjacki põhireeglid pole kõige keerulisemad –…